«اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِنِ»   هیچ خویشتنداریای سودمندتر از دوری  از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.  (فقه الرضا علیهالسلام / ص356)

گفته‌ها و نکته‌ها - 1169

خود تحقیری برای وطن، 
ماله‌کشی برای غرب! 
ایشون که در تصویر می‌بینید میگه: «شاهد پدیده عجیبی توی کانادا هستیم. مردم طبقه متوسط کانادا دارن بی‌خانمان میشن. کسایی که شغل‌های خوب و ثابت مثل نجاری و پرستاری دارن، بی‌خانمان میشن. کانادا یه زمانی سرزمین امید بود؛ اما حالا مردم به این کشور نگاه می‌کنن و می‌پرسن چه بلایی سر کانادا اومده و کانادا رو ترک می‌کنن!»
ادامه مطلب

گفته‌ها و نکته‌ها 1103

از تحریم آمریکایی به تحریف آمریکایی

ادامه مطلب

شیعه و سنی برادرند

دو امام‌جمعه هم طائفه شیعه و سنی، در ایرانشهر سیستان، نشست صمیمی داشتند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین جهانگیری امام‌جمعه تشیع بخش بزمان شهرستان ایرانشهر و مولوی جهانگیری امام‌جمعه اهل‌سنت بخش بزمان، دیدار و گفت‌وگو کردند.
دشمن، آب در هاون می‌کوبد. علمای شیعه و سنی، با هوشیاری کامل در مقابل فتنه‌انگیزی دشمنان اسلام و ایران و اهل‌بیت علیهم‌السلام، مانند ید واحده‌ای هستند.
تنها پیروان اسلام آمریکایی هستند که با تروریست‌های محارب و هتاکان به ساحت اسلام و قرآن و مردم مسلمان، سازش و همراهی می‌کنند؛ چون آبشخور فکری و مالی هر دو آنها، محافل کثیف مالی عبری غربی عربی است.

ادامه مطلب

گفته ها و نکته ها

به هم رسیدن "خشونت‌طلبان" در یک قاب
این عکس دیدار ۵ آبان بعضی از اعضای «نهضت آزادی» با مجمع محققین و مدرسین است. 
حلقه سیاسی «جنگ ترکیبی» به‌شدت فعال است و نهادها و مؤسسات انقلابی ما «بی رصد» و بعضاً  «بی‌خیال» با چشم‌های خواب‌آلوده و پاهای خواب‌رفته، مشغول ادامه زندگی روزمره خود هستند!
«مریدان منتظری» و «مریدان مهدی بازرگان» در یک قاب برای عملیات جنگ ترکیبی فعلی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران. 
ادامه مطلب

کانادا؛ اخراج معلم ایرانی به دلیل «حجاب اسلامی»

خانم فاطمه انوری، معلم ایرانی مقطع دبستان در استان کبک کانادا، به‌خاطر داشتن «حجاب» از مدرسه اخراج شد! (دسامبر ۲۰۲۱)
 این تصمیم مدرسه بر اساس لایحه سکولاریسم یا قانون ۲۱ گرفته شد که به‌موجب آن پوشیدن نشانه‌های مذهبی توسط کارمندان دولت که حق اعمال حاکمیت دارند، مثل قضات، پلیس، نیروهای نظامی، معلمان، مدیران مدارس و سخنگوی مجلس، در کبک ممنوع است. 
ادامه مطلب

تصویر منتخب هفته

ایران در میان ۱۰ کشور برتر فضایی

ادامه مطلب

تاوان تایوان در کنار آمریکا

نانسی پلوسی گفت: آمریکا در کنار تایوان می‌ماند!
آمریکا کنار لیبی، افغانستان، عراق و اوکراین هم مانده بود!
 
ادامه مطلب

استمارگر اعظم!

ملکه الیزابت دوم بر ۴ کشور انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی فرمانروایی دارد که درمجموع به اختصار بریتانیا نامیده می‌شود. علاوه بر این ملکه در ۱۴ کشور فرماندار کل را تعیین می‌کند که عالی‌ترین مقام رسمی کشور و نماینده ملکه محسوب می‌شود.
لیدیا تورپ» سناتور بومی استرالیایی زمان سوگند یاد کردن در مجلس سنا، هنگامی که به اسم ملکه انگلیس رسید آن را ملکه استعمارگر الیزابت دوم خطاب کرد. با تذکر چندباره رئیس سنا، در آخر این سناتور مجبور به گفتن اسم ملکه البته با تمسخر و خنده شد!
ادامه مطلب

صفحه‌ها