«اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِنِ»   هیچ خویشتنداریای سودمندتر از دوری  از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.  (فقه الرضا علیهالسلام / ص356)

گفته ها و نکته ها

به هم رسیدن "خشونت‌طلبان" در یک قاب
این عکس دیدار ۵ آبان بعضی از اعضای «نهضت آزادی» با مجمع محققین و مدرسین است. 
حلقه سیاسی «جنگ ترکیبی» به‌شدت فعال است و نهادها و مؤسسات انقلابی ما «بی رصد» و بعضاً  «بی‌خیال» با چشم‌های خواب‌آلوده و پاهای خواب‌رفته، مشغول ادامه زندگی روزمره خود هستند!
«مریدان منتظری» و «مریدان مهدی بازرگان» در یک قاب برای عملیات جنگ ترکیبی فعلی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران. 
اکنون معلوم شد صدور بیانیه‌های خشونت‌آمیز با طعم براندازی علیه نظام اسلامی، توسط مجمع اصلاح‌طلب محققان و اصلاح‌طلبان کشور و اظهارات مرتضی جوادی آملی و مصطفی پورمحمدی و انعکاس آن‌ها در وبگاه جماران از کجا آب می‌خورد! 
در بعد از انقلاب اسلامی، حزب آمریکایی نهضت آزادی، همواره از پادوهای استکبار بوده است.
 
کانادا؛ اخراج معلم ایرانی به دلیل «حجاب اسلامی»
خانم فاطمه انوری، معلم ایرانی مقطع دبستان در استان کبک کانادا، به‌خاطر داشتن «حجاب» از مدرسه اخراج شد! (دسامبر ۲۰۲۱)
 این تصمیم مدرسه بر اساس لایحه سکولاریسم یا قانون ۲۱ گرفته شد که به‌موجب آن پوشیدن نشانه‌های مذهبی توسط کارمندان دولت که حق اعمال حاکمیت دارند، مثل قضات، پلیس، نیروهای نظامی، معلمان، مدیران مدارس و سخنگوی مجلس، در کبک ممنوع است. 
جالب است که خانم انوری علی‌رغم مدت کوتاه (یک‌ماهه) حضور خود در این مدرسه، بسیار محبوب بود و دانش‌آموزان خیلی او را دوست داشتند. یک دانش‌آموز کلاس سومی در کارت‌پستالی که برای او درست کرده اینطور نوشته: «خانم فاطمه عزیز، خیلی دلم برای شما تنگ می‌شود. شما یک معلم عالی بودید. خیلی دوست داشتم که  برای مان کتاب می‌خواندید. منصفانه نیست که دیگر نمی‌توانید به ما درس بدهید. راستش را بخواهید به نظر من «حجاب» شما فوق‌العاده است. شما بهترین معلم هستید.»
در تصویر، اجتماع اولیای دانش‌آموزان را می‌بینید که بیرون از مدرسه برای اعتراض به اخراج خانم انوری و قانون مربوطه، دور هم جمع شده‌اند.
 
تصویری از نامه شهید طهرانی مقدم به رهبر انقلاب اسلامی 
منظور این نامه، قطعاً موشک‌هایی مثل سجیل و امثالهم نیست. چون قبلاً با سری شهاب، به‌سرعت هایپرسونیک دست‌یافته بودیم. مشخصاً این نامه صحبت از فناوری می‌کند که سردار حاجی‌زاده، امروز به زبان آورد. مایه خوشحالی و شعف است که فناوری بیش از ۱۰ سال پیش صنایع نظامی ما، جنگ‌های امروزی را حریف است.
 
اخراج خبرنگار، برای پرسش درباره جنایات جنگی آمریکا!
«تایلر هانسن» خبرنگار آمریکایی که در جریان یک کنفرانس از مشاور امنیت ملی اسبق کاخ سفید، درباره جنایات آمریکا در عراق و افغانستان سؤال کرد، بازداشت و از جلسه اخراج شد.
هانسن گفت: آقای بولتون! چطور از ما انتظار دارید به شما اعتماد کنیم، وقتی درباره سلاح کشتارجمعی در عراق دروغ گفتید؟! شما اساساً علیه مردم عراق، نسل‌کشی کردید!
شما جنایات جنگی در افغانستان را، لاپوشانی کردید. شما چرا دستگیری جولیان آسانژ را جشن گرفتید؟! آقا چرا شما فکر می‌کنید این کارها قابل‌قبول است؟ آیا جشن‌گرفتن جنایات جنگی، قابل‌قبول است؟!
 
احمد نادری: مجلس به دنبال برداشتن فیلترینگ است!
احمد نادری عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، امروز در جمع دانشجویان دانشگاه تهران گفته: آقای قالیباف به نمایندگی از مجلس، پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ است و بحث‌های جدی مطرح شده که باید فیلترینگ برداشته شود.
ما هم معتقدیم بخشی از کسب‌وکارها در اینستاگرام است؛ اما بحث ما چیز دیگری است مبنی بر این‌که فیلتر به این شکل جواب نمی‌دهد و باید سیاست جدیدی اتخاذ کرد.
باید به آقای قالیباف گفت که آیا راه حلی  جز باز گذاشتن دست دشمن در فضای مجازی به فکر ایشان نمی‌رسد؟! در مجلس که جلوی تصویب قانون برای سالم‌سازی فضای مجازی می‌گیرد و فضای رهای بی کنترل را بر روی نوجوانان و جوانان کشور می‌گشاید و حالا در فضای فتنه و جنگ ترکیبی که دشمنان از این ابزار استفاده می‌کنند، مژده رفع فیلتر می‌دهد!
آقای قالیباف! 
دشمن به فکر براندازی نظام اسلامی است. آیا شما به فکر انتخابات ریاست‌جمهوری آینده هستید؟! تردید نکنید که با جلب نظر مدعیان اصلاحات، برای شما اتفاقی نخواهد افتاد
 
اظهارات میرحسین موسوی و "الف.ن" در جنگ ترکیبی اخیر 
میرحسین موسوی: دختر ایران، دختر کردستان، دختر انسان
مهسا امینی که از آرزوهایش گرفته شد، با مرگ دلخراش خود، تاریخ را در زمین و آسمان ورق می‌زند.
آری خون مظلومان از قهر جباران، قدرتمندتر، و روز مظلومان از زور ستمکاران، پیروزمندتر است و نیز دین آنها از دین اجبار و اکراه ماشین گشتی‌ها، روشنایی‌بخش‌تر.
امروز که زنان و مردان ملت ما، به یاد و نشان او و صدها مطالبه‌ی فراموش‌شده‌ی دیگر به‌پاخاسته‌اند، هیچ‌کس حق ندارد با دستور آمران، چون عاملی چشم‌بسته، در مقابل آحاد ملت خود بایستد و عهد و پیمان خود را با ملت خویش از یاد ببرد!
سخنان کنایه‌آمیز"الف.ن": امام می‌گفت: همه با هم، نه همه با من!
 چندین مورد امام نظرات مشورتی دوستان و نزدیکانش را می‌پذیرفت و از نظر خودش می‌گذشت. این دلیل موفقیت امام بود.
مقدمه وحدت و حل اختلاف، گفت‌وگوست؛ چیزی که در کشور تعطیل است. گفت‌وگو پیش‌شرط وحدت است و همه ما گفت‌وگو را تعطیل کرده‌ایم.
ما نمی‌خواهیم برای وحدت هزینه بدهیم و همین می‌شود که شده است. ما در برج عاج نشسته‌ایم! 
الف.ن" در سال ۸۸ کسی بود که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان به میرحسین موسوی کمک کرده بود که سند آن منتشر شد و حالا در این جنگ ترکیبی که مجمع خشونت‌گرایان بر ضد نظام اسلامی جمع شده‌اند، او هم به چهره مظلوم نظام، پنجه می‌کشد!
 
1110-8
1110-7
1110-6
1110-5
1110-4
1110-3
1110-2
1110