«اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِنِ»   هیچ خویشتنداریای سودمندتر از دوری  از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.  (فقه الرضا علیهالسلام / ص356)

فرمانده سپاه پاسداران:

هنر ملت، شکست دادن قدرت‌های بزرگ است

سرلشکر حسین سلامی (فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) در همایش بسیجیان استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: امروز برای بنده، یک روز فراموش نشدنی است. خاطره خوب حضور حماسه آفرین مردم سیستان و بلوچستان، همواره در ذهن و خاطر این حقیر باقی خواهد ماند.
وی افزود: بدون تردید اگر بخواهیم تصویر انسانی بسیاری از فضیلت ها را توصیف کنیم، مردمان سیستان و بلوچستان در ذهنمان خطور می کند. اگر بخواهیم نشانه شرف و آزادگی را در سیمای انسان به تصویر بکشانیم، یک سیستانی و یک بلوچستانی دقیقا نشانه آن است.
فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: متاسفانه در جریانات اخیر، بعضی ها در داخل با توهمات دشمنان همراه شدند، آنها هم خواب می بینند، سراب می بینند و هر چه می روند، به آب نمی‌رسند. این توهمات، سراب است! این سرزمین، مستحکم است. این نظام قدرتمند است و بسیجیان و نظام ما به رهبری نائب امام زمانش، سالها و بارها شکست های خفت باری را بر قدرت های بزرگ تحمیل کرده اند؛ مردمان ما، هنر اصلیشان شکست دادن قدرت های بزرگ است.
سرلشکر سلامی اضافه کرد: ما به این واقعیت آگاهیم و می دانیم که تا دشمن از لانه بیرون نیاند و ما تا از خانه بیرون نرویم و شمشیرها با یکدیگر ملاقات نکنند، قطعا دشمن شکست نخواهد خورد. امروز آمریکا، اسرائیل و رژیم آل سعود، از لانه درآمده اند و آشکارا در امور داخلی این سرزمین، دخالت می کنند!
وی ادامه داد: ما در مقابل آنها مصممیم، قطعا این صحنه نبرد جدید را، این صحنه فتنه عظیم را و این جنگ جهانی را، به گورستان دفن سیاست های آمریکا و اسرائیل و متحدان او تبدیل خواهیم کرد؛ این اراده و عزم استوار است.

1110-8
1110-7
1110-6
1110-5
1110-4
1110-3
1110-2
1110