«اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِنِ»   هیچ خویشتنداریای سودمندتر از دوری  از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.  (فقه الرضا علیهالسلام / ص356)

جشن ۲۵۰۰ساله؛ جشن شاهان خونخوار

در این موقع که آتش جنگ بین مسلمین و کفار صهیونیست شعله‌ور است و ملت اسلام برای احقاق حق خود از اسرائیل غاصب، جان‌برکف نهاده در میدان‌های نبرد فداکاری می‌کنند، به امر شاه، دولت ایران به مناسبت سالروز جشن ۲۵۰۰ساله، در سراسر کشور جشن بپا کرده است! جشن برای شاهان خونخواری که نمونۀ آنان امروز مشهود است. مسلمین برای مجد و عظمت اسلام و آزادی فلسطین، در خاک و خون می‌غلتند، ‎‏ولی شاه ایران برای رژیم مبتذل شاهنشاهی، جشن‌وسرور بپا می‌کند!
هم‌زمان با دفاع ملت بزرگ اسلام و عرب از نوامیس اسلام و مسلمین، به امر این مرد خبیث، به مدارس اسلامی دختران ایران هجوم برده، هَتْک محترمات را نموده و از آنان سلب آزادی کرده‌اند! هنگامی که دشمنان اسلام، کشورهای اسلامی را تهدید می‌کنند و مردانی غیور برای دفاع و احقاق حقوق خود، مردانه بپا خاسته‌اند، شاه ایران با صحنه‌سازی، در سراسر ایران تظاهرات راه انداخته با امضای روحانی نمایان درباری و ساختۀ دست سازمان‌های اوقاف و امنیت، به اسم علمای اسلام، تلگراف‌های تبریک صادر می‌نماید!
در شرایطی که مسلمین برای آزادی فلسطین و سرزمین‌های خود جان‌فشانی می‌کنند، شاه جمعیت کثیری از علما، فضلا و اساتید برجستۀ حوزه‌های علمیه و بسیاری دیگر از روشنفکران ایرانی را به زندان و تبعید کشیده و تحت وحشیانه‌ترین شکنجه‌ها قرار داده است!
( پیام به ملت مسلمان ایران، نجف اشرف ۱۳۵۲، صحیفه امام، ج3، ص ۵)

1110-8
1110-7
1110-6
1110-5
1110-4
1110-3
1110-2
1110