«اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِنِ»   هیچ خویشتنداریای سودمندتر از دوری  از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.  (فقه الرضا علیهالسلام / ص356)

رئیس جمهور: کشورهای سلطه‌گر، برای هیچ کشوری گشایش ایجاد نکردند

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، در دیدار مردم شهرستان جاسک گفت: تحریم و تهدید دشمنان، محاصره و جنگ، نتوانسته ما را از اهدافمان بازدارد و ما همچنان بر اهداف بلندمان تأکید می کنیم.
رئیس جمهور با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که فرمودند «ما هیچ مشکلی که حل نشدنی باشد، نداریم.» اظهار کرد: راه حل مشکلات نیز، در دستان توانمند جوانان و متخصصین کشور است.
آیت الله رئیسی تصریح کرد: کشورهای سلطه گر، برای هیچ کشور و امت و مردمی، گشایش ایجاد نکرده اند؛ پس نباید از آنها انتظار داشت. باید اتکال به خدا، اعتماد به نفس و داشته های خودمان و مردم و جوانان عزیزمان باشد که در این منطقه می توانند، مظهر و جلوه بسیاری از کارهای ارزشمند باشند.
رئیس جمهور تأکید کرد: مردمی که از جان و مال خود گذشتند و دشمن را ناامید کردند، شایسته بهترین خدمت هستند.
وی خاطرنشان کرد: بدانید امروز در این توطئه ها، مردم، دشمن را ناکام گذاشتند و این، بار اول نیست و بارها در این ۴۳ سال، دشمن فتنه، فساد و توطئه کرد و ۸ سال جنگ راه انداخت و هزاران نفر را در کوچه و خیابان به گلوله بست و ترور کرد و تحریم کرد؛ اما ملت ایران سربلند شد و امروز ملت ایران، ملت با افتخاری است.

1110-8
1110-7
1110-6
1110-5
1110-4
1110-3
1110-2
1110