جستجو
پيشرفته
امروز:
 اخبار سايت

دستگیری یک عضو جندالشیطان توسط مرزبانی


فرمانده مرزبانی گفت: در درگیری ماموران با اشرار یک عضو گروهک جندالشیطان دستگیر و دو عضو گروهک تروریستی جیش العدل مجروح شدند.
سردار حسین ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: چندی پیش پس از هجوم گروهک تروریستی جیش العدل به یکی از پاسگاه های مرزی، مرزداران با هوشیاری کامل با آنها درگیر شدند و توانستند دو نفر از آنها را به شدت زخمی کنند. بر اساس اطلاعات دریافتی این دو نفر اکنون در یکی از بیمارستانهای پاکستان بستری هستند.

وی ادامه داد: ماموران با اقدامات اطلاعاتی الکترونیکی و کنترل مرز مناطقی را که جولانگاه اشرار و گروهکهای تروریستی بود پاکسازی شد. در همین حال پس از درگیری مسلحانه توانستیم یک عضو گروهک جند الشیطان را نیز شناسایی و دستگیری کنیم.

به گفته فرمانده مرزبانی از ابتدای سال تا کنون مرزبانان درگیریهای مسلحانه زیادی با اشرار داشتند که در 10 ماهه نخست امسال تلفات اشرار 10 درصد افزایش داشته است.

وی با اعلام استفاده از بالن برای کنترل مناطق مرزی گفت: برای حفظ بهتر مرزها از سال آینده برخی نقاط مرزی را با بالن کنترل می کنیم.

ذوالفقاری با اعلام اینکه کشف مواد مخدر در سال جاری در مرزها 85 درصد افزایش یافته است، افزود: 70 درصد این کشفیات متعلق به مرزهای شرقی کشور است. در حال حاضر طرح ویژه ای در دریا به اجرا در آورده ایم.