جستجو
پيشرفته
امروز:
 اخبار سايت

"دراویش" دست به دامن "علی مطهری" شدند!


دراویش گنابادی در نامه‌ای سرگشاده به علی مطهری ضمن سیاه‌نمایی علیه نظام جمهوری اسلامی، خواستار تلاش وی برای آزادی محکومان امنیتی هم‌سلک خود شدند!
به گزارش "ندای انقلاب"،همزمان با پایان اولین سفر استانی رئیس جمهور به استان خوزستان، تعدادی از دراویش گنابادی این استان با هدایت سران این فرقه منحرف در نامه‌ای سرگشاده به "علی مطهری" تحت عنوان «به وضعیت دراویش زندانی رسیدگی کنید» ضمن سیاه‌نمایی علیه نظام جمهوری اسلامی، خواستار تلاش وی برای آزادی محکومان امنیتی هم‌سلک خود شدند!

دست اندرکاران این فرقه انحرافی که به خوبی می دانند تعدادی از هم سلکان آنها به جرم نشر اکاذیب، اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی، اخلال در نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی توسط دستگاه قضایی به زندان محکوم شده‌اند، با طرح این ادعا که نامه ارسالی برای "علی مطهری" به امضاء 350 نفر از دراویش (نشانگر بند امنیتی زندان اوین) رسیده است، به‌زعم خود خواستار رسیدگی وی به وضعیت درمانی دراویش زندانی در زندان‌های اوین و عادل‌آباد شیراز و پایان دادن به حبس و محکومیت ناعادلانه و غیرقانونی! این عده شده‌اند.

منحرفان درویش مسلک که "قطب" آنها اهانت به ساحت حضرت زهرا(س) و ائمه(ع) را در کارنامه خفت‌بار خود دارد،در ادامه نامه خود با طرح این ادعای واهی که "دراویش پیرو ولایت علی‌ابن ابیطالب و ائمه اطهار(ع)"هستند، خواستار رسیدگی "علی مطهری" به موضوع تخریب خانقاه‌های خود توسط نیروهای مذهبی خودسر! شده‌اند.
این درحالی است که در سالیان گذشته برخی از خانقاه‌های فرقه مزبور که به محل فتنه‌گری و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی تبدیل شده بود، با مجوز مراجع قضایی تعطیل یا تخریب شده است.

پیش از این علی مطهری علت کار گذاشتن شنود در دفتر کارش را تردد دراویش گنابادی و خانواده برخی از فتنه‌گران سال 88 به این محل عنوان کرده بود.

شایان ذکر است، دراویش گنابادی 7 ماه قبل از برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری نیز در نامه‌ای سرگشاده به هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان "شما بگویید مصلحت ما چیست" اقدام به سیاه نمایی علیه نهادهای نظام جمهوری اسلامی کرده بودند.